تدویر ورکشاپ تضمین کیفیت در پوهنتون بامیان

bu_admin
Bamyan

Event dates

Event dates -

تدویر ورکشاپ تضمین کیفیت در پوهنتون بامیان

پوهنتون بامیان از تاریخ 22/11/1401الی 23/11/1401 هجری شمسی به مدت دو روز ورکشاپ آموزشی تضمین کیفیت را تحت عنوان(تشریح چک لیست دور سوم اعتبار دهی) در هدایت و همکاری معاونیت امور علمی و اشتراک معاونین پوهنتون، روسای پوهنځی‌های هفتگانه، آمرین دیپارتمنت‌ها، اعضای کمیته‌های موسساتی تضمین کیفیت وسایر کمیته‌های موجود در این پوهنتون،آمریت تحقیقات علمی، مدیریت عمومی آی تی ومدیریت عمومی کتاب خانه؛ در تالار پوهنځی زراعت برگزار گردید.

در این ورکشاپ معیارهای  اصلی همراه با تمام ضمایم آن برای اشتراک‌کنندگان توسط  پوهنمل دکتر زین الله حازم استاد پوهنځی زراعت ارائه و تفسیر گردید.

در ختم برنامه، مفتی حضرت محمد برهانی ضمن تقدیر و تشکر از ترینرمحترم و اشتراک کنندگان این ورکشاپ واستماع مشکلات وچالش های فرا راه  استادان در راستای تحقیق ونبود امکانات لازم در این پوهنتون؛ از همه اشتراک کننده گان خواست تا به این پوهنتون به عنوان یک نهاد وسرمایه ملی نگرسته ودر راستای رشد وشگوفای نسل فرا وآینده بهتر تلاش ورزدتا باشدکه پوهنتون بامیان یک گام مثبت جهت رسیدن به اکمال دوره اعتباردهی خویش بر دارد.

در اخیر، تصدیق‌نامه‌های که از سوی ریاست پوهنتون برای ارائه کنند‌گان و اشتراک‌کنندگان برنامه در نظر گرفته شده بود، برایشان تفویض گردید

رویدادهای بیشتر

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱ - ۹:۵۸
Background image

محفل فراغت  پانزدهمین دور محصلان پوهنځی‏های مختلفه پوهنتون بامیان

پوهنتون بامیان به عنوان یکی از نهادهای علمی در کشور، محفل پانزدهمین دور فراغت محصلان پوهنځی‏های مختلفه خویش را امروز سه شنبه مؤرخ 30 عقرب 1402 هـ.ش مطابق7 جمادی‏الاول سال 1445 هـ.ق،  با . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۲ - ۱۲:۴۳
Background image

فراغت محصلین از دوره آموزشی نرم افزار کویک بوک و  تقدیر از کارکردهای اعضای انجمن علمی  و فرهنگی پوهنځي اقتصاد

پوهنځي اقتصاد پوهنتون بامیان طی محفلی به تاریخ 18/8/ 1402 هـ.ش از کارکردهای اعضای انجمن علمی و فرهنگی آن پوهنځي تقدیر به عمل آورده، همچنان سند فراغت دوره آموزشی نرم افزار کویک بوک را . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۲ - ۱۴:۲۹
Background image

جریان تطبیق "محکمهء تمثیلی" توسط محصلان پوهنځی شرعیات طی محفل با شکوهی در پوهنتون بامیان برگزار و عملی گردید.

این محفل توسط پوهنځی شرعیات برنامه ریزی شده که در آن والی محترم ولایت بامیان، روئسای ادارات امارتی در بامیان، رئیس و هیئت رهبری پوهنتون بامیان، روئسای پوهنځی ها، استادان و محصلان پوهنځی . . .