برنامه ارتقاء ظرفیت برای کارمندان اداری پوهنتون بامیان آغاز گردید.

bu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۲
ورکشاپ

روز دوشنبه مورخ (26/10/1401 هـ ش) مطابق با (23/6/1444 هـ ق)؛ برنامهء ارتقاء ظرفیت تحت عنوان "آموزش تکنیک های پیشرفته ویندوز،کار با پرنتر، یادگیری موضوعات مهم انترنت و تنظیمات ایمیل آدرس" در مرکز تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی پوهنتون بامیان با حضورداشت رئیس، معاونین و کارمندان اداری این پوهنتون تدویر یافت.

مفتی حضرت محمد "برهانی" رئیس پوهنتون بامیان؛ آموزش علوم را صدقهء جاریه دانسته و از مرتضی اصیل مسئول تکنالوژی معلوماتی این پوهنتون به خاطر برگزاری این نوع برنامه ها ابراز تشکر و قدردانی نمودند، ایشان یادآور شدند که یادگیری تکنالوژی و به خصوص علم کمپیوتر یکی از ضروریات جامعهء امروزی می باشد.

رئیس پوهنتون بامیان موضوعات شامل برنامه را بسیار مفید ارزیابی نموده و از اشتراک کننده ها خواستند که با علاقه مندی زیاد موضوعات را پیگیری نمایند.

مرتضی "اصیل" مدیر عمومی تکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان؛ ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و اشتراک کننده های برنامه؛ در ارتباط به چگونگی تطبیق و موضوعات شامل برنامهء ارتقاء ظرفیت معلومات داد. قرار است این برنامه به مدت چهار هفته در مرکزتکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان با اشتراک (30) تن از کارمندان اداری این پوهنتون تطبیق گردد.

جلسه با دعائیه خیر توسط محترم مفتی حضرت محمد "برهانی" رئیس پوهنتون بامیان خاتمه یافت.

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲
Background image

آغاز کمپاین نهال‏شانی در پوهنتون بامیان

20 حوت به عنوان روز ملی نهال‏شانی مسمی گردیده است. در این روز در سراسر کشور کمپاین نهال‏شانی با همکاری وزارت زارعت، آبیاری و مالداری در مرکز و ریاست‏های زراعت، آبیاری و مالداری در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۲
Background image

برنامه ارتقاء ظرفیت برای کارمندان اداری پوهنتون بامیان آغاز گردید.

روز دوشنبه مورخ (26/10/1401 هـ ش) مطابق با (23/6/1444 هـ ق)؛ برنامهء ارتقاء ظرفیت تحت عنوان "آموزش تکنیک های پیشرفته ویندوز،کار با پرنتر، یادگیری موضوعات مهم انترنت و تنظیمات ایمیل آدرس. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸
Background image

اخذ امتحان کانکور شبانه، اختصاصی، مدارس دینی و علمای کرام در پوهنتون بامیان

امتحان کانکور سال‏روانِ داوطلبان  بخش‏های شبانه، اختصاصی، علوم دینی و علمای کرام ولایت بامیان و دایکندی، امروز  پنجشنبه مؤرخ 19 جمادی‏الثانی سال 1444 هـ..ق، مطابق 22 جدی سال 1401 هـ.ش،. . .

برگشت