برنامه ارتقاء ظرفیت برای کارمندان اداری پوهنتون بامیان آغاز گردید.

bu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۲
ورکشاپ

روز دوشنبه مورخ (26/10/1401 هـ ش) مطابق با (23/6/1444 هـ ق)؛ برنامهء ارتقاء ظرفیت تحت عنوان "آموزش تکنیک های پیشرفته ویندوز،کار با پرنتر، یادگیری موضوعات مهم انترنت و تنظیمات ایمیل آدرس" در مرکز تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی پوهنتون بامیان با حضورداشت رئیس، معاونین و کارمندان اداری این پوهنتون تدویر یافت.

مفتی حضرت محمد "برهانی" رئیس پوهنتون بامیان؛ آموزش علوم را صدقهء جاریه دانسته و از مرتضی اصیل مسئول تکنالوژی معلوماتی این پوهنتون به خاطر برگزاری این نوع برنامه ها ابراز تشکر و قدردانی نمودند، ایشان یادآور شدند که یادگیری تکنالوژی و به خصوص علم کمپیوتر یکی از ضروریات جامعهء امروزی می باشد.

رئیس پوهنتون بامیان موضوعات شامل برنامه را بسیار مفید ارزیابی نموده و از اشتراک کننده ها خواستند که با علاقه مندی زیاد موضوعات را پیگیری نمایند.

مرتضی "اصیل" مدیر عمومی تکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان؛ ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و اشتراک کننده های برنامه؛ در ارتباط به چگونگی تطبیق و موضوعات شامل برنامهء ارتقاء ظرفیت معلومات داد. قرار است این برنامه به مدت چهار هفته در مرکزتکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان با اشتراک (30) تن از کارمندان اداری این پوهنتون تطبیق گردد.

جلسه با دعائیه خیر توسط محترم مفتی حضرت محمد "برهانی" رئیس پوهنتون بامیان خاتمه یافت.

.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۵ - ۱۶:۱۵
Background image

برنامه معارفه محصلان جدیدالشمول پوهنتون بامیان برگزار گردید.

به تاریخ 22/5/1445 هـ ق در سالون لیلیه پوهنتون بامیان محفل با شکوهی به مناسبت آشنایی محصلان جدیدالشمول با محیط، مسئولین و امکانات موجود در پوهنتون بامیان برگزار گردید. در این محفل رئیس. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۱۴:۱
Background image

بازدید رئیس پوهنتون بامیان از جریان امتحانات نهای سمستر خزانی سال 1402:

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون، پوهنمل محمد عثمان ځولیزی معاون امور علمی از جریان اخذ امتحانات سمستر خزانی سال 1402 باز دید به عمل آورد. در این جریان برای رؤسای پوهنځی ها و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۱۳:۵۷
Background image

معرفی رئیس جدید تقرر پوهنځی زراعت پوهنتون بامیان:

پوهندوی دوکتوردولت شاه پویش استاد دیپارتمنت باغداری پوهنځی زراعت به اساس پیشنهاد پوهنتون بامیان و منظوری  مقام محترم ریاست الوزرا به عنوان رئیس پوهنځی زراعت پوهنتون بامیان تقرر و با. . .

برگشت