برنامه ارتقاء ظرفیت برای کارمندان اداری پوهنتون بامیان آغاز گردید.

bu_admin
Tue, Jan 17 2023 10:52 AM
ورکشاپ

روز دوشنبه مورخ (26/10/1401 هـ ش) مطابق با (23/6/1444 هـ ق)؛ برنامهء ارتقاء ظرفیت تحت عنوان "آموزش تکنیک های پیشرفته ویندوز،کار با پرنتر، یادگیری موضوعات مهم انترنت و تنظیمات ایمیل آدرس" در مرکز تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی پوهنتون بامیان با حضورداشت رئیس، معاونین و کارمندان اداری این پوهنتون تدویر یافت.

مفتی حضرت محمد "برهانی" رئیس پوهنتون بامیان؛ آموزش علوم را صدقهء جاریه دانسته و از مرتضی اصیل مسئول تکنالوژی معلوماتی این پوهنتون به خاطر برگزاری این نوع برنامه ها ابراز تشکر و قدردانی نمودند، ایشان یادآور شدند که یادگیری تکنالوژی و به خصوص علم کمپیوتر یکی از ضروریات جامعهء امروزی می باشد.

رئیس پوهنتون بامیان موضوعات شامل برنامه را بسیار مفید ارزیابی نموده و از اشتراک کننده ها خواستند که با علاقه مندی زیاد موضوعات را پیگیری نمایند.

مرتضی "اصیل" مدیر عمومی تکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان؛ ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و اشتراک کننده های برنامه؛ در ارتباط به چگونگی تطبیق و موضوعات شامل برنامهء ارتقاء ظرفیت معلومات داد. قرار است این برنامه به مدت چهار هفته در مرکزتکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان با اشتراک (30) تن از کارمندان اداری این پوهنتون تطبیق گردد.

جلسه با دعائیه خیر توسط محترم مفتی حضرت محمد "برهانی" رئیس پوهنتون بامیان خاتمه یافت.

.

Latest news

Wed, Apr 28 2021 10:58 AM
Background image

برگزاری امتحان کانکورسال 1400 در ولایت بامیان

امتحان کانکور در ولایت بامیان برگزار شد؛
محفل افتتاحیه امتحان کانکور با حضور‌داشت رئیس دانشگاه، معاون علمی و معاون امور محصلان دانشگاه، هیئت برگزاری امتحانات کانکور، استادان،. . .
Mon, Aug 03 2020 9:53 AM
Background image

محفل معرفی محترم پوهنیار سید ضیغم کاظمی آمر مرکز انکشاف مسلکی استادان پوهنتون بامیان

محفل معرفی محترم پوهنیار سید ضیغم کاظمی آمر مرکز انکشاف مسلکی استادان پوهنتون بامیان

روز دوشنبه مورخ 5/5/1399 محترم پوهنیار سید ضیغم کاظمی که قبلا از آدرس دانشگاه به عنوان آمر مرکز. . .

BACK TO NEWS