محفل یازدهمین دور فراغت محصلان از برنامه های آموزشی کوتاه مدت کمپیوتر

bu_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۲۲ - ۱۱:۱۸
ذ

محفل یازدهمین دور فراغت محصلان از برنامه های آموزشی کوتاه مدت کمپیوتر به تاریخ 22/11/1444 هـ ق در سالون مرکز تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی پوهنتون بامیان برگزار گردید.

مجلس با تلاوت آیات روح بخش کلام الله مجید توسط قاری طاهر شاه رحیمی و با گردانندگی سلطان امید ادیب آغاز گردید.

پوهنمل محمد عثمان څولیزی معاون علمی پوهنتون بامیان؛ به خاطری برگزاری و تطبیق موفقانهء دور یازدهم کورس های ارتقاء ظرفیت کوتاه مدت برای محصلان از مسئولین تکنالوژی معلوماتی این پوهنتون تشکر و سپاسگزاری نموده و فراغت محصلان را برای شان تبریک گفت. معاون علمی ضمن تشویق به سهم گیری فعال در همچون برنامه ها و یادگیری تکنالوژی، از محصلان خواست تا به دیگران نیز این برنامه هارا اطلاع رسانی نماید.

پوهنمل عید محمد محمدی معاون امور محصلان پوهنتون بامیان؛ نیز ضمن قدردانی از مسئولین تکنالوژی معلوماتی و استادان همکار این دوره، یادگیری علوم کمپیوتر را یکی از موضوعات مهم و ضروری دانسته و محصلان را به فراگیری آن تشویق نمودند. معاون امور محصلان امکانات، فعالیت ها و برنامه های مرکز تکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان را غنیمت بزرگ دانسته و از محصلان خواستند که با جدیت تمام این برنامه های آموزشی را تعقیب نمایند.

مرتضی اصیل مدیر عمومی تکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان نیز ضمن عرض خوش آمدید به حاضرین جلسه، فراغت محصلان را از یازدهمین دور برنامه های آموزشی کوتاه مدت کمپیوتر تبریگ گفت. آقای اصیل ضمن تشکر و قدر دانی از استادان رضا کار در این دوره یادآور شدکه در مجموع سه صد تن از محصلان در ده صنف ثبت نام شده بودند که بعد از اخذ امتحان به تعداد 226 تن آنان مستحق سرتفکت شناخته شده اند.

قابل ذکر است که در این دوره برنامه های: ویندوز، ورد، اکسل، فتوشاپ و اساسات نیتورک تدریس گردیده است.

برنامه با دعائیه و توزیع سرتفکت ها برای فارغین و تحسین نامه های که از طرف هیئت رهبری پوهنتون برای مسئولین تکنالوژی معلوماتی و استادان رضا کار این دوره تهیه شده بود به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۹ - ۱۳:۲
Background image

اخذ امتحان کانکور عمومی سال 1403 هـ.ش ولایت بامیان، در پوهنتون بامیان

مروز پنجشنبه مؤرخ 17 جوزای سال‏روان، امتحان دور اول کانکور عمومی و اختصاصی در 16 ولایت کشور تنظیم و اخذ می‏‏گردد. بامیان نیز از جمله ولایات است که امتحان کانکور آن در این دور تنظیم. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۴:۳۱
Background image

حشر عمومی پاک کاری محیط پوهنتون بامیان

پوهنتون بامیان روز دوشنبه مورخ 3 ثور 1403 ه ش مطابق 13/10/1445ه ق شاهد برنامه حشر عمومی بود. در برنامه پاک کاری کارمندان و استادان پوهنتون بامیان اشتراک کرده بودند. قابل یاد اوریست که. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۲:۲
Background image

کمک بیش از ۱۰۰ اصله نهال توسط یک تن  محصل در پوهنتون بامیان.

کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون بامیان به تاریخ ۱۲ حمل سال‌روان، با اهدای ۱۰۵ اصله نهال توسط احسان الله محصل صنف اول پوهنځی زمین‌شناسی با اشتراک هیأت رهبری پوهنتون رسماََ آغاز گردید.
الحاج. . .

برگشت