محفل یازدهمین دور فراغت محصلان از برنامه های آموزشی کوتاه مدت کمپیوتر

bu_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۲۲ - ۱۱:۱۸
ذ

محفل یازدهمین دور فراغت محصلان از برنامه های آموزشی کوتاه مدت کمپیوتر به تاریخ 22/11/1444 هـ ق در سالون مرکز تکنالوژی معلوماتی و ارتباطی پوهنتون بامیان برگزار گردید.

مجلس با تلاوت آیات روح بخش کلام الله مجید توسط قاری طاهر شاه رحیمی و با گردانندگی سلطان امید ادیب آغاز گردید.

پوهنمل محمد عثمان څولیزی معاون علمی پوهنتون بامیان؛ به خاطری برگزاری و تطبیق موفقانهء دور یازدهم کورس های ارتقاء ظرفیت کوتاه مدت برای محصلان از مسئولین تکنالوژی معلوماتی این پوهنتون تشکر و سپاسگزاری نموده و فراغت محصلان را برای شان تبریک گفت. معاون علمی ضمن تشویق به سهم گیری فعال در همچون برنامه ها و یادگیری تکنالوژی، از محصلان خواست تا به دیگران نیز این برنامه هارا اطلاع رسانی نماید.

پوهنمل عید محمد محمدی معاون امور محصلان پوهنتون بامیان؛ نیز ضمن قدردانی از مسئولین تکنالوژی معلوماتی و استادان همکار این دوره، یادگیری علوم کمپیوتر را یکی از موضوعات مهم و ضروری دانسته و محصلان را به فراگیری آن تشویق نمودند. معاون امور محصلان امکانات، فعالیت ها و برنامه های مرکز تکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان را غنیمت بزرگ دانسته و از محصلان خواستند که با جدیت تمام این برنامه های آموزشی را تعقیب نمایند.

مرتضی اصیل مدیر عمومی تکنالوژی معلوماتی پوهنتون بامیان نیز ضمن عرض خوش آمدید به حاضرین جلسه، فراغت محصلان را از یازدهمین دور برنامه های آموزشی کوتاه مدت کمپیوتر تبریگ گفت. آقای اصیل ضمن تشکر و قدر دانی از استادان رضا کار در این دوره یادآور شدکه در مجموع سه صد تن از محصلان در ده صنف ثبت نام شده بودند که بعد از اخذ امتحان به تعداد 226 تن آنان مستحق سرتفکت شناخته شده اند.

قابل ذکر است که در این دوره برنامه های: ویندوز، ورد، اکسل، فتوشاپ و اساسات نیتورک تدریس گردیده است.

برنامه با دعائیه و توزیع سرتفکت ها برای فارغین و تحسین نامه های که از طرف هیئت رهبری پوهنتون برای مسئولین تکنالوژی معلوماتی و استادان رضا کار این دوره تهیه شده بود به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۸:۳۷
Background image

بازدید وزیر محترم تحصیلات عالی از پوهنتون بامیان

شیخ الحدیث الحاج مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی در حالیکه شماری از روسای وزارت نیز حضور داشتند، امروز شنبه مؤرخ 25 سنبله سال جاری، طی سفری از پوهنتون بامیان دیده نموده، ضمن. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۸:۵۱
Background image

ملاقات رئیس پوهنتون بامیان با رئیس دفتر یوناما در بامیان

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون بامیان، عصر روز یکشنبه مؤرخ 19 سنبله سال روان با ساراه دی مول رئیس دفتر یوناما در بامیان، در حالیکه معاونین پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۱۴:۲۱
Background image

برنامهء تدریس ثقافت اسلامی برای محصلین پوهنتون بامیان آغاز گردید؛

مقام محترم وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا در تمام پوهنتون های کشور ثقافت اسلامی توسط شیوخ و علمای دینی برجسته به شکل افتخاری تدریس گردد. محفلی به مناسبت افتتاح این برنامه، با حضور. . .

برگشت