بازدید وزیر محترم تحصیلات عالی از پوهنتون بامیان

bu_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۸:۳۷
Bamyan

شیخ الحدیث الحاج مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی در حالیکه شماری از روسای وزارت نیز حضور داشتند، امروز شنبه مؤرخ 25 سنبله سال جاری، طی سفری از پوهنتون بامیان دیده نموده، ضمن ملاقات با هیأت رهبری پوهنتون و استادان، نظریات و مشکلات مربوط به پوهنتون بامیان را استماع نمودند.
مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون بامیان حضور و تشریف‏آوری وزیر تحصیلات عالی را خوش آمدید گفته، ضمن شریک سازی برنامه‏ها و مشکلات پوهنتون، از توجه خاص مقام وزارت در رابطه به پوهنتون ابراز تشکر و قدردانی به عمل آوردند.
متعاقباً، شیخ الحدیث الحاج مولوی نداء محمد ندیم وزیر محترم تحصیلات عالی هدف از بازدید را دریافت نظریات هیأت رهبری و استادان در رابطه به چالش‏ها فرا راه فعالیت‏های پوهنتون عنوان کرده، ضمن تعریف وضعیت تحصیلات عالی کشور به استادان  و کارمندان هدایت داد تا در ارائه خدمت تحصیلی بطور مخلصانه و متعهدانه عمل نمایند.
وزیر تحصیلات عالی در رابطه به جایگاه پوهنتون و مدارس صحبت کرده، اضافه داشت: پوهنتون‏ها و مدارس هرکدام ارزش و جایگاه خود را داشته و اساس پیشرفت جوامع وابسته به پوهنتون‏ها می‏باشد. 
موصوف از  هیأت رهبری و استادان تقاضا برد تا در تربیه فکری محصلان توجه داشته باشند و آنانرا تشویق به فراگیری دروس ثقافت اسلامی که از سوی شیوخ تدریس می‏گردد، بدارند.
 معاونین پوهنتون و شماری از اساتید نیز از توجه خاص وزیر تحصیلات عالی با پوهنتون بامیان ابراز قدردانی کرده، نظریات، پیشنهادات و مشکلات پوهنتون را با وزیر محترم تحصیلات عالی شریک ساخته و خواستار حمایت و همکاری آن مقام محترم گردیدند. وزیر محترم تحصیلات عالی نظریات و پیشنهادات ارائه شده را دریافت کرده، وعده سپرد که در قسمت رفع مشکلات و تکمیل کمبودی‏ها اقدام می‏ورزند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۸:۳۷
Background image

بازدید وزیر محترم تحصیلات عالی از پوهنتون بامیان

شیخ الحدیث الحاج مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی در حالیکه شماری از روسای وزارت نیز حضور داشتند، امروز شنبه مؤرخ 25 سنبله سال جاری، طی سفری از پوهنتون بامیان دیده نموده، ضمن. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۸:۵۱
Background image

ملاقات رئیس پوهنتون بامیان با رئیس دفتر یوناما در بامیان

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون بامیان، عصر روز یکشنبه مؤرخ 19 سنبله سال روان با ساراه دی مول رئیس دفتر یوناما در بامیان، در حالیکه معاونین پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۱۴:۲۱
Background image

برنامهء تدریس ثقافت اسلامی برای محصلین پوهنتون بامیان آغاز گردید؛

مقام محترم وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا در تمام پوهنتون های کشور ثقافت اسلامی توسط شیوخ و علمای دینی برجسته به شکل افتخاری تدریس گردد. محفلی به مناسبت افتتاح این برنامه، با حضور. . .

برگشت