حشر عمومی پاک کاری محیط پوهنتون بامیان

bu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۴:۳۱
ff

پوهنتون بامیان روز دوشنبه مورخ 3 ثور 1403 ه ش مطابق 13/10/1445ه ق شاهد برنامه حشر عمومی بود. در برنامه پاک کاری کارمندان و استادان پوهنتون بامیان اشتراک کرده بودند. قابل یاد اوریست که در این حشر عمومی رئیس عمومی پوهنتون بامیان با معاون علمی، معاون مالی و اداری ، معاون تحقیقات و مجله علمی نیز اشتراک نموده بودند. این حشر عمومی در دو کمپس (تعمیر جدید و تعمیر کهنه) با حضور داشت رؤسای پوهنځی های هفتګانه، اساتید و کارمندان اداری و محصلین به شکل جداګانه و همزان انجام شد. در حشر عمومی ساحات و محیط پوهنتون به صورت منظم از وجود اشغال و کثافات، خس، خاشاک و سنگ پاک شد. انکشاف پایه دار مهمترین موضوع بحث محیط زیست در محل اکادمیک می باشد، و برای هر فرد الزامی می باشد که محیط زیست را رعایت نماید. رهبری پوهنتون بامیان اشتراک فعال کارمندان، استادان و محصلان این پوهنتون را در حشر عمومی تقدیر نموده و از همه تشکری نمود.

vv

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۹ - ۱۳:۲
Background image

اخذ امتحان کانکور عمومی سال 1403 هـ.ش ولایت بامیان، در پوهنتون بامیان

مروز پنجشنبه مؤرخ 17 جوزای سال‏روان، امتحان دور اول کانکور عمومی و اختصاصی در 16 ولایت کشور تنظیم و اخذ می‏‏گردد. بامیان نیز از جمله ولایات است که امتحان کانکور آن در این دور تنظیم. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۴:۳۱
Background image

حشر عمومی پاک کاری محیط پوهنتون بامیان

پوهنتون بامیان روز دوشنبه مورخ 3 ثور 1403 ه ش مطابق 13/10/1445ه ق شاهد برنامه حشر عمومی بود. در برنامه پاک کاری کارمندان و استادان پوهنتون بامیان اشتراک کرده بودند. قابل یاد اوریست که. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۲:۲
Background image

کمک بیش از ۱۰۰ اصله نهال توسط یک تن  محصل در پوهنتون بامیان.

کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون بامیان به تاریخ ۱۲ حمل سال‌روان، با اهدای ۱۰۵ اصله نهال توسط احسان الله محصل صنف اول پوهنځی زمین‌شناسی با اشتراک هیأت رهبری پوهنتون رسماََ آغاز گردید.
الحاج. . .

برگشت