ملاقات رئیس پوهنتون بامیان با رئیس دفتر یوناما در بامیان

bu_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۸:۵۱
Bamyan

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون بامیان، عصر روز یکشنبه مؤرخ 19 سنبله سال روان با ساراه دی مول رئیس دفتر یوناما در بامیان، در حالیکه معاونین پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر کارش دیدار و ملاقات کرد. رئیس پوهنتون بامیان ضمن عرض خیرمقدم به رئیس دفتر یوناما و هیأت همراه، از توجهات و کمک‏های موسسات همکار با پوهنتون بامیان، اظهار سپاس و قدردانی کردند. 
محترم برهانی پوهنتون‏ها را مکان فراگیری علم و دانش یاد کرده و همکاری با آنرا ضروری خواندند. رئیس پوهنتون بامیان از وضعیت کمی این نهاد علمی به رئیس دفتر یونام در بامیان معلومات ارائه داشته و از تلاش‏های آنها در راستای هماهنگ سازی همکاری‏ها ابراز سپاس و قدردانی نمودند. 
در همین حال، رئیس دفتر یوناما در بامیان نیز از حضور شان در پوهنتون بامیان اظهار خرسندی کرده  و از تعهدات و همکاری موسسات مقیم بامیان با پوهنتون بامیان گزارش ارائه داشتند. وی همچنان نهادهای علمی را به عنوان مراکز تولید علم یاد کرده و همکاری با آنرا ضروری و با اهمیت عنوان داشتند. 
در این جلسه، معاونین پوهنتون هم باالنوبت در رابطه به موضوعات صحبت کرده و از طرف مقابل طلب کمک و همکاری گردیدند. 
 رئیس دفتر یوناما در بامیان وعده همکاری در عرصه‏های مختلف با پوهنتون را   داده  و در مقابل رهبری پوهنتون از آن استقبال کردند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۸:۳۷
Background image

بازدید وزیر محترم تحصیلات عالی از پوهنتون بامیان

شیخ الحدیث الحاج مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی در حالیکه شماری از روسای وزارت نیز حضور داشتند، امروز شنبه مؤرخ 25 سنبله سال جاری، طی سفری از پوهنتون بامیان دیده نموده، ضمن. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۸:۵۱
Background image

ملاقات رئیس پوهنتون بامیان با رئیس دفتر یوناما در بامیان

الحاج مفتی حضرت محمد برهانی رئیس پوهنتون بامیان، عصر روز یکشنبه مؤرخ 19 سنبله سال روان با ساراه دی مول رئیس دفتر یوناما در بامیان، در حالیکه معاونین پوهنتون نیز حضور داشتند، در دفتر. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۱۴:۲۱
Background image

برنامهء تدریس ثقافت اسلامی برای محصلین پوهنتون بامیان آغاز گردید؛

مقام محترم وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا در تمام پوهنتون های کشور ثقافت اسلامی توسط شیوخ و علمای دینی برجسته به شکل افتخاری تدریس گردد. محفلی به مناسبت افتتاح این برنامه، با حضور. . .

برگشت